У Мінсоцполітики пропонують зняти обмеження на максимальний розмір пенсії

зняти обмеження на максимальний розмір пенсії
У Мінсоцполітики пропонують зняти обмеження на максимальний розмір пенсії

Міністр соцполітики України Андрій Рева розповів про впровадження у проекті Закону мотиваційних механізмів участі громадян у пенсійній програмі.

Він зазначив, що у Мінсоцполітики хочуть запропонувати збільшити розмір пенсій тих українців, чиї внески в пенсійну систему збільшаться у результаті зняття обмежень з бази нарахування ЄСВ.

– Це дійсно буде адекватною відповіддю на зняття обмеження бази нарахування ЄСВ. Якщо ми всю заробітну плату робимо базою нарахування для сплати єдиного соціального внеску, то, відповідно, і пенсія також повинна бути нарахована по всьому внеску, без обмежень. Люди більше платять, значить люди повинні більше отримувати – у цьому і полягає принцип соціальної справедливості, – підкреслив А. Рева.

Міністр акцентував увагу не на тому, що зняття обмежень на максимальний розмір пенсії буде стосуватися тільки тих людей, які отримують пенсії за Законом «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Це не стосуватиметься прокурорів, суддів або держслужбовців, – пояснив Андрій Рева.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *