У пошуках власного стилю

У пошуках власного стилю
У пошуках власного стилю

На вулицях або у навчальних закладах можна побачити підлітків, що виглядають, м’яко кажучи, не зовсім гарно. Частіше за все вони привертають погляд неохайним або не по фігурі одягом, незрозумілими зачісками, пофарбованим аби як волоссям (це стосується і хлопців, і дівчат). А дівчата ще й занадто захоплюються косметикою.

Давай розглянемо, як не просто виділитися з натовпу, а ще й стати дійсно стильною особистістю, дивлячись на яку, оточуючі бачать приклад для наслідування.

По-перше, і дівчата, і хлопці повинні бути охайними. Одяг повинен бути чистим, випрасованим, підходити за розміром.

Давай тепер домовимося, що будемо розрізняти поняття «мода» та «стиль». Мода змінюється постійно, а обраного стилю людина може дотримуватися протягом усього життя, і при цьому ніхто не назве її старомодною. Простіше кажучи, стильна людина обирає з усього розмаїття новинок тільки ті речі, які їй пасують.

Підбирати одяг потрібно, враховуючи особливості фігури. Те, що підходить високій людині, не пасуватиме людині низького зросту. А повним не варто надягати те, що гарно виглядає на худорлявій фігурі.

Не намагайся поєднати в одному комплекті більше трьох кольорів. Ризикуєш перетворитися на папужку.

Не варто поєднувати близькі кольори чи теплі та холодні відтінки одного кольору. Наприклад: рожевий та червоний, смарагдово-зелений та колір морської хвилі.

Молодіжний одяг завжди відзначався яскравістю. Але обережно, не всі кольори гарно поєднуються. Не варто до бірюзової кофтинки надягати червону спідницю чи штани.

Зараз дуже модними є вузькі штаньці або джинси яскравих кольорів. Не варто ними захоплюватися, якщо маєш зайву вагу. До того ж потрібно правильно обрати верх комплекту. Кофтинка не повинна бути надто яскравою.

Також не захоплюйся дуже облягаючим одягом. Особливо, якщо є парочка зайвих кілограмів. Ця порада також стосується тих, хто має дуже худорляву статуру. Але й не варто захоплюватися занадто широким одягом. Краще обирати вбрання напівоблягаючого силуету та штани чи джинси прямого покрою. Таким чином можна надати стрункості та підкреслити переваги обох типів фігур.

Як підібрати одяг, що ідеально пасуватиме

-Пошукай у літературі, які взагалі існують стилі в одязі. Подивись на фото моделей, одягнених у тому чи іншому стилі. Подумай, який варіант тобі більше подобається, у якому одязі ти будеш почувати себе більш впевнено.

-Стильна людина – це людина, котра знає, у якому випадку припустимо вдягти той чи інший костюм. Така особистість не дозволить собі вдягнути спортивний костюм чи рвані джинси на урочистий захід або для візиту до державної установи. Тому для відвідування школи чи іншого навчального закладу зупини свій вибір на одязі класичного чи ділового стилю, навіть, якщо там не передбачена форма. Джинси у стразах чи футболку з прикольним монстром залиш для прогулянок із друзями.

-Комбінувати одяг різних стилів потрібно обережно. Тому якщо не маєш впевненості, почитай поради стилістів та дизайнерів на цю тему. І не сильно орієнтуйся на фото у модних журналах чи інтернет-магазинах. Частіше всього у першому випадку створюється певний настрій, образ, який не обов’язково буде доречним у реальному житті. А у випадку з рекламою товарів інтернет- чи онлайн-магазинів, автори фото чи колажів найчастіше навіть не замислюються, чи дійсно всі ці речі поєднуються між собою. Підбирається приблизно однакова кольорова гама, додається біжутерія та взуття, ось і все.

-Дуже часто твої однолітки намагаються вдягатися так, як вдягається лідер компанії, до якої вони прагнуть потрапити, або наймодніший та найпопулярніший учень/учениця у класі. Тому виходить, що при бажанні виділитися, підлітки здебільшого одягаються, як усі в даному колективі. Не йди на поводу в натовпу – цінуй свою індивідуальність! Можливо, саме ти започаткуєш нову моду серед однокласників та друзів.

– І найголовніше, зі стильною людиною повинно бути приємно спілкуватися. Тому тільки вічливість, вихованість, терпимість до інших. Із грубою людиною, яку б приємну зовнішність вона не мала, охочих спілкуватися буде небагато.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *