У тварини і людини більше спільного, ніж здається

Є гіпотеза, що усі живі організми мають спільного із людиною предка. Саме тому, усе живе на Землі має неймовірну кількість схожостей. Учені не виключають, що у майбутньому тварини можуть зайняти місце людей.
Сьогодні стало модним однаково вдягатися зі своїм домашнім улюбленцем, разом робити ранкову гімнастику та ходити на манікюр. Та виявляється, ми давно маємо із тваринами більше спільного, ніж нам здається на перший погляд. Скажімо, у людини із шимпанзе 99 % спільних генів, із собакою – 68 %, а IQ дельфіна відповідає рівню підлітка.
Палеонтолог із Чиказького університету Девід Рауп ще у 2000 році висунув шокуючу гіпотезу: усі живі організми нашої планети мають багато спільного із людиною предка. Саме тому усе живе на Землі має неймовірну кількість схожостей. Це подібно тому, як правнуки можуть бути схожими на своїх прадідів, а двоюрідні брати на свою далеку тітоньку. Вчені не виключають, що у недалекому майбутньому тварини можуть зайняти місце людей, а люди – еволюціонувати у ще більш розумний вид. Прогрес тварин уже розпочався.
«Природі потрібно, що б усі види змінювалися, людина у тому числі. Ці зміни неминучі, і вони будуть відбуватися завжди, що б ми там не робили», – це висловлювання генетика Олександра Коляди.