У вас швидко розряджається телефон?

Розряджений телефон
Розряджений телефон

«Погляд часу» №27-2019

Якщо у вашому телефоні швидко сідає батарея, не поспішайте купувати нову, наші рекомендації допоможуть заощадити ваші гроші!

Погодьтеся, прикро, коли в очікуванні дзвінка, у вас вимикається телефон. Найбільш очевидні рішення – це звичайно придбати новий телефон із більш потужною батареєю чи почати використовувати апарат більш ефективно.

Як можна заощадити заряд батареї таким чином, щоб її вистачило на увесь день і вам не доводилося переривати важливу розмову?

Як правильно заряджати телефон

Зазвичай люди заряджають телефон із вечора до самого ранку. Це зовсім неправильно. Більшість гаджетів повністю заряджаються за 3 год. Увесь інший час зарядний пристрій буде робити періодичне підживлення апарату, утримуючи заряд на рівні 100 %. Через цей постійно активний режим роботи, батарея знижує максимальну ємність. Тому після повної зарядки телефона його потрібно відключити від зарядного пристрою.

Чому телефон швидко розряджається

  1. Засмічений роз’єм для зарядки

Доведено, що на поверхні телефона накопичується набагато більше бактерій, ніж на кришці унiтазу. Ось чому бажано протирати апарат періодично. Особливу увагу треба звернути чищенню місця роз’єму живлення. У цей отвір роз’єму потрапляє сміття і пил, через що згодом зарядка телефону неповноцінна.

  1. Не встановлюйте яскраві «шпалери»

Ви постійно дивляться на екран телефону, перевіряючи час, вхідні повідомлення чи дзвінки. Встановивши не яскраву заставку ви значно скоротите споживання енергії.

  1. Не перегрівайте телефон

Нагрівання і переохолодження гаджета прискорюють розрядку батареї телефону. Тримайте смартфон у місці, де на нього не впливатимуть спека і мороз. У спеку вище +30 °C або холоді нижче -20 °C, намагайтеся рідше виймати телефон із сумки чи кишені.

Не перегрівайте телефон
Захистіть телефон від сонця
  1. Вимкніть автоматичний поворот екрану

Вимкніть функцію «Автоматичний поворот екрану» і включайте її при необхідності. Спеціальний датчик (акселерометр), який відповідає за цю функцію, витрачає дуже багато електроенергії.

  1. Не встановлюйте яскравість екрану на максимум

Вимкніть автоматичне налаштування яскравості і вручну встановіть яскравість екрану на мінімально комфортний для вашого зору рівень.

  1. Вимкніть вібровиклик

Ця функція швидко розряджає акумулятор телефону. Намагайтеся включати її строго при необхідності. Використовуйте звичайний звуковий режим або повністю вимкніть звук.

  1. Правильно налаштуйте автоблокування

Налаштуйте автоматичне відключення екрану гаджета. Виберіть оптимальний для вас час для блокування. Таким чином, значне скорочення споживання енергії, і навіть якщо ви забудете заблокувати апарат, він зробить це самостійно.

  1. Хоча б раз на тиждень виключайте телефон

Фахівці говорять про те, що телефон треба відключати хоча б раз на тиждень. Це продовжить термін служби акумулятора.

Користуйтеся даними порадами і життя ваше стане куди простіше і легше. Вам буде вистачати батареї до кінця дня, а важливі діалоги через розряджений телефон не будуть пропущено!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *