У вас високий артеріальний тиск? Їжте квасолю!

високий артеріальний тиск

Високий артеріальний тиск, слабкі судини і високим рівень холестерину з такими симптомами необхідно їсти квасолю. Співробітники Американської асоціації дієтологів заявили про те, що при підвищеному артеріальному тиску квасоля просто незамінна.

Регулярне вживання квасолі є чудовим і недорогим способом підтримувати нормальний рівень холестерину, стверджують американські фахівці. Дієтологи, зокрема, зазначили, що щоденне вживання 120 г квасолі протягом трьох тижнів покращує показник холестерину в організмі людини на 10 %.

Крім того, квасоля містить мало натрію і багато калію, – ця особливість ще більше підвищує цінність бобової рослини для людей із високим артеріальним тиском. Додатковий плюс квасолі у тому, що її вживання ефективно захищає від хворих процесів скупчення клітин у кишківнику. Все це завдяки тому, що у квасолі міститься багато харчових волокон, які буквально виштовхують холестерин і жовчні солі з кишківника.

«Високий уміст целюлозних волокон – 20 % від маси – робить уживання квасолі суперпрофілактикою затримки випорожнення кишківника і захворювання товстої кишки. Також ці волокна можуть запобігати утворенню злоякісних пухлин товстої і прямої кишки», – поділилися даними наукові фахівці.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.