У якому віці людина відчуває себе найбільш щасливою?

У якому віці людина відчуває себе найбільш щасливою?
У якому віці людина відчуває себе найбільш щасливою?

Пік свого щастя люди досягають ближче до 60 років. Про це після проведених досліджень заявили вчені з університету Берна.

В експерименті взяло участь 165 тис. осіб у віці від 4 до 94 років. Фахівці спиралися на дані понад 200 проведених досліджень.

У ході проведеної роботи з’ясувалося, що на відчуття щастя впливає величезна кількість факторів, таких як утрати, здобутки, вага й здоров’я людини.

Учені розповіли, що з 4 до 11 років, як правило, самооцінка людини рухається вгору. У 20 років люди зазвичай стають незалежними, і саме в цьому віці спостерігається різкий стрибок самооцінки. Ближче до 30 років це почуття притупляється. А от наступні 30 років людина витрачає на те, щоб привести свою самооцінку в норму і досягти її піку, приблизно, у 60 років. Тому не дивно, що багато людей похилого віку, досягаючи пенсійного віку, відчувають себе найбільш щасливими.

Учені також зазначили, що до 70 років люди відчувають невеликий спад в емоційному стані, а в 90 років спостерігається найбільший провал у самооцінці.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *