Учений із NASA створив «бомбу» з блискітками для боротьби з крадіжками

Учений із NASA створив «бомбу» з блискітками для боротьби з крадіжками

У США вже багато років намагаються боротися з крадіжкою посилок, які були замовлені через Інтернет. Сервіси на зразок Amazon доставляють товари до ґанку приватних будинків, і, за статистикою, щорічно 26 млн американців обкрадають.

Колишній інженер NASA Марк Робер придумав свій спосіб для боротьби з цією проблемою. Так, після чергової крадіжки він змайстрував «бомбу» з блискітками і «спреєм-вонючкою». Після цього він замаскував її під посилку від Apple і встановив усередину камери, щоб зняти помсту викрадачам.

Робер розповів, що на створення пристрою у нього пішло майже півроку. Як наживку він використав «розумну» колонку Apple HomePod, точніше – коробку від неї, усередині якої знаходиться механізм, який при розкриванні «посилки» розбризкує блискітки в різні боки.

Інший механізм протягом 30 сек. розпирскує п’ять «спреїв-вонючок». Винахідник залишив викрадачам один шанс розпізнати підступ. Так, на упаковці він указав, що посилка відправлена від Кевіна МакКалістера «мокрим бандитам» Гаррі і Марву. Це – відсилання до фільму «Один удома».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *