Українця визнали найкрасивішим чоловіком у світі

Богдан Юсипчук

Молодий актор Богдан Юсипчук здобув перемогу на конкурсі Mister Sea World 2018, який пройшов у Перу. Про це повідомив сам переможець на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Вам відомий вислів «Вище голови не стрибнеш»? Це неправда… людина може все. Перший у світі. Ми перші у світі! Спасибі всім за шалену підтримку! Скоро буде відео! Люблю вас! Усім гарного початку тижня! Mister Sea World 2018», – написав переможець.

Раніше за результатами конкурсу Mr. World, що відбувся в Лондоні, Юсипчук увійшов у топ-10 найкрасивіших чоловіків світу.

Богдан Юсипчук народився 5 липня 1988 року в Києві в родині художників. Дитинство і юність провів у Косові Івано-Франківської області, закінчив Косівський коледж із червоним дипломом, а потім вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення на спеціальність актора театру й кіно.

Із 2007 року почав активно зніматися в кіно в епізодичних ролях, а в 2011 році отримав першу велику роль у фільмі жахів «Синевир». У 2014 році отримав титул «Містер Україна – 2014».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber