Українцям «світять» нові штрафи

нові штрафи
Українцям «світять» нові штрафи

«Погляд часу» 12-2019

Жителям України доведеться заплатити штраф за кожен день простроченої оплати комунальних послуг.

Із 1 травня по всій території України буде діяти закон про введення додаткового штрафу для користувачів комунальними благами. У разі відсутності оплати за той чи інший комунальний сервіс (опалення, електрику, водопостачання і каналізація і т. д.) до 20 числа кожного місяця, користувачеві буде нарахована пеня за кожний день простроченого платежу.

Це і буде той штраф, який стимулюватиме людину до своєчасної оплати за наданий сервіс державою. Розмір пені становить 0,01%. Поряд із такими новими правилами для споживачів депутати ВРУ не обмежилися одним законопроектом. Крім пені жителям усіх областей України ще «подарували» і додатковий платіж – абонентську плату за наявність комуналки.

Додатковий метод поповнити казну держави за рахунок населення – платити доведеться абсолютно всім, тільки у різних сумах. Це означає, що навіть якщо немає гарячої води, платити за неї доведеться, тільки у мінімальних тарифах, оскільки немає витрати. Кабмін України передбачив і формулу для розрахунку абонентської плати. Сума такого платежу залежить безпосередньо від розміру мінімальної зарплати й отриманої витрати.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *