Українець бачив рай…

Українець бачив рай
Українець бачив рай

«УЮТ» №9-2019

65-річний Юрій Федак із села Кальник у Закарпатській області встановив своєрідний кардіологічний рекорд. Серце чоловіка зупинялося 96 разів.

У 90-і Юрій працював водієм у міліції. На роботі він сильно втомлювався й бачив, за його словами, багато страшних речей. Постійний стрес спровокував хронічне безсоння і проблеми з серцем. У 43 роки його вперше поклали в лікарню, де в нього трапилася клінічна смерть. Чоловік вважає, що таким чином зміг мигцем побачити потойбічний світ.

«2 квітня 1996 року я вперше помер. Начебто я виходжу десь із темного тунелю на зелену галявину, кругом зелена-зелена трава й білі квіти… Більше не встиг побачити, тому що рано розбудили», – згадує Юрій.

Серце Федака було зупинено на 4 хвилини. Протягом наступних двох тижнів це повторилося ще близько 60 разів.

Найбільше за Юрія хвилювалася дружина. Анна каже, що молилася за чоловіка цілодобово. Його серце зупинялося 96 разів!

Від смерті Юрія щоразу рятував завідувач кардіореанімаційного відділення Ужгородської міської клінічної лікарні Олександр Сабінін. Лікар називає події 23-річної давності по-справжньому унікальними.

У 2008 році Юрію поставили кардіостимулятор, який автоматично запускає серце при його зупинці. З тих пір 65-річний пенсіонер не хворіє, але ретельно стежить за своїм здоров’ям. Юрій Федак зізнається, що «райська» поляна з квітами сниться йому до цього часу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *