Українка подарувала Шварценеггеру його портрет у вишиванці

Картина Шварцнегер
Картину, написану художницею Анною Ягідкою, акторові і екс-губернатору Каліфорнії передала українка Катерина Брез, яка останні чотири роки живе в Лос-Анджелесі. 
Подарунок акторові Катерина вручила на благодійній вечірці в будинку актора. Шварценеггер регулярно запрошує до себе зірок і інших гостей з метою збору коштів для допомоги у позашкільному навчанні малозабезпеченим підліткам. Як розповіла українка «Голосу Америки», Шварценеггеру картина дуже сподобалася.

– Мені хотілося зробити якийсь особливий подарунок, і виникла ідея цієї картини. Арнольду дуже сподобалася, і інші гості також її відзначили! Полотно в українському стилі, з натуральних матеріалів написано акрилом. Рамка з натурального дерева розмальована петриківського розпису художницею Вікторією Зідрой.
Дівчина не перший раз приходить на благодійну вечірку Шварценеггера, так як робить пожертви для його організації. Цього разу на вечірці також були актори Сильвестр Сталлоне і Джейсон Стейтем. На вечірці вдалося зібрати рекордні 2,2 млн доларів. Таку суму озвучив сам 70-річний актор на своїй сторінці в «Фейсбук».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber