Українців попередили про нову хитрість автовикрадачів

Шахраї можуть обдурити не тільки при купівлі автомобіля. Зараз автовласникам загрожує нова небезпека. Про це повідомляється в групі «Харків 1654» у Facebook.

Нова хитрість автовикрадачів

«Виїжджаючи з парковки супермаркету, я виявив, що у мене під двірниками засунута 200-гривнева купюра (до речі, справжня!). Купюру кладуть саме під двірники, адже, щоб забрати її, потрібно вийти з машини. Такі випадки часто відбуваються на парковках і біля гаражів, де машини стоять передом до стіни, і купюру помітити складно, поки не від’їдеш. Ось так подаруночок, зрадієте ви, і марно. Тому що це все лише хитрий хід, який придумали шахраї, щоб вкрасти вашу машину або на крайній випадок знести вашу барсетку. Ви виходите, залишаючи машину заведеною, злочинець сідає за кермо і тисне по газам. Ви навіть не встигаєте нічого зрозуміти, так швидко і несподівано вce відбувається!

Якби я не чув про подібні випадки раніше, то обов’язково б вийшов, щоб узяти гроші, а так – заблокував двері і рушив», – пише адміністратор спільноти.

За його словами, за ним рушила машина без номерів із тонованим склом, але не стала пеpeслідувати, а поїхала в іншому напрямку. Розрахунок крадіїв не спрацював!

Будьте пильними! Не дайте злодіям обдурити себе таким чином!

«Уют» №27-1.07.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *