Улюблений колір дитини розповість про її характер

 

Улюблений колір дитини розповість про її характер

Іноді батьки помічають, що у дитини є свої вподобання в кольорі. Він вибирає певний олівець або фарби для малювання, тягнеться до іграшки такого ж кольору. У виборі одягу та ж ситуація. Психологи вважають, що тяжіння дитини до певного кольору може багато розповісти про характер дитини. Отже, давайте спробуємо розглянути їх.

Синій. Якщо дитина кидається на все блакитне й синє – у неї вже дорослий світогляд, вона цінує рівновагу в житті. Любов до синіх відтінків відображає умиротворений характер. Як правило, такі діти рідко вередують, люблять споглядати й захоплюються спокійними іграми.

Фіолетовий. Діти, які люблять фіолетовий, часто захоплюються малюванням, ліпленням із пластиліну. Такі діти люблять розігрувати вистави з друзями, із задоволенням беруть участь у новорічних виставах у дитячому саду. А ще маленькі любителі фіолетового нерідко потайливі й хитрі.

Жовтий. Дитина, яка обожнює жовтий колір, налаштована на величезні життєві перемоги. Такий колір у дитинстві вибирають лідери, майбутні бізнесмени, політики – впливові люди. Любитель жовтого розумний, у нього багата уява. Такі діти люблять фантазувати, грати в стратегічні ігри на самоті. Вони слухняні, але занадто мрійливі.

Рожевий. Багато дівчаток люблять рожевий. Це говорить про жіночність, емоційність. Дівчата вибирають рожевий, тому що цей колір асоціюється в них із ляльковими нарядами, квітами, дитячою косметикою. Нерідко рожевий люблять хлопчики, які відчувають себе не прийнятими та не понятими у своєму оточенні. Однак у деяких випадках хлопчики вибирають рожевий через асоціації з солодощами або від підвищеної емоційності.

Червоний. Любителі червоного дуже експресивні. Прихильність до цього кольору вказує на незалежний характер, лідерство, прагнення до популярності та похвали. Такі діти дуже енергійні, рухливі, цілеспрямовані. Вони легко навчаються, швидко починають читати й писати.

Помаранчевий. Цей колір обирають природжені оптимісти. Такі діти відкриті, веселі й балакучі. Маленький любитель помаранчевого має широке коло товаришів, з легкістю йде на контакт із дорослими, викликає в оточення захоплення своєю сміливою безпосередністю. В окремих випадках любов до помаранчевого кольору обумовлена нервозністю. Такі діти вразливі, і незначна дрібниця може викликати в них істерику.

Зелений. Тут усе залежить від відтінку. Зелений колір досить складний. Якщо дитина любить салатовий відтінок, це говорить про спокій і оптимізм. Такі діти наділені глибоким інтелектом, у них розвинена фантазія та аналітичний розум. Але якщо дитя віддає перевагу темно-зеленому, насторожіться: як правило, його люблять замкнуті діти, які відчувають себе незрозумілими у своєму середовищі.

Білий. Білий колір люблять сором’язливі діти. Такі діти мають розвинений емоційний інтелект – вони чуттєво аналізують усе, що відбувається навколо. Нерідко любителі білого вже мають свою точку зору, свою дитячу систему цінностей, яка не схожа на ту, що їм нав’язують дорослі. Улюблений білий колір у дитини часто свідчить про природжений талант до філософських роздумів.

«УЮТ» №49-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *