Універсальна настоянка моєї бабусі

Рецепт, про який хочу розповісти, може бути корисний при деформуючому артрозі колінних і тазостегнових суглобів, при атрофії м’язів рук і ніг, склеродермії, від кісти в гайморових пазухах, а також при багатьох інших хворобах.

Універсальна настоянка моєї бабусі

Цією універсальної настоянкою я користуюся в пам’ять про мою бабусю-травницю. Приготувати настоянку – вона називається «Тибетська» – неважко.

Подрібніть ножем 1 великий червоний гіркий перець разом з насінням, пластиковим ножем наріжте мілко 1 нижній великий лист алое, який перед цим тиждень не поливали, додайте одну 1 ст. л. (з гіркою) подрібненого сухого чистотілу або 2 ст. л. свіжого, а якщо весняного – то прямо з коренем, перемішайте все це березовою або липовою паличкою в 0,5 л банці, заливши 400 г горілки або самогону.

Закрийте банку фольгою, а зверху ще й кришкою. Поставте  в кухонну шафу на 21 день, щодня струшуйте. Потім процідіть, зберігайте в холодильнику на нижній полиці. Так вчить тибетська медицина.

Настоянку застосовуйте так: змочіть рідиною хворе місце, накрийте вовняною хусткою, зверху – ковдрою. Полежте 20-30 хв., потім зробіть точковий масаж, не розтираючи шкіру. Біль вщухає, набряклість спадає, – тепер можна вставати.

Травички, які знаходяться в настоянці, я прикладаю до кісточок біля великого пальця ніг, інших хворих місць, – таким чином, нічого з цілющої настоянки не пропадає.

Далі тибетська медицина пише: не пробивайте гайморові пазухи, не відчиняйте ворота інфекції. Змочіть настоянкою ніс від міжбровних ямочок і особливо перегородку між ніздрями, щоб не попала в очі, прикрийте вовняною рукавичкою на 20-25 хв. Повторіть процедуру 7 разів.

Якщо починається ангіна, змочіть настоянкою нижню частину обличчя – від ямочки за лівим вухом, далі по підборіддю до ямочки за правим вухом. Пов’яжіть голову пуховою хусткою і через 20-25 хв. повторіть процедуру. І так – теж 7 разів.

Порізали палець – опустіть його в настоянку, підніміть руку вище рівня серця, потримайте 15 хв., і рана затягнеться.

Настоянка допомагає при сухій і мокрій екземі, дерматиті, вуграх, себореї. Занив зуб – прикладіть на ясна хворого зуба змочену в настоянці ватку, притисніть щоку рукою в вовняній рукавиці на 10-15 хвилин, і зуб заспокоїться. Живіть без болю!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *