Упасти в бруд обличчям іноді буває корисно

Упасти в бруд обличчям
Упасти в бруд обличчям іноді буває корисно

Якась Керен Дохера, любителька крикету, була присутня на грі британської команди. Неподалік від ігрового поля вона спіткнулася і впала обличчям униз у твань русла пересохлого струмка.

Керен не встигла навіть чортихнутися, завмерши від несподіванки: прямо перед нею лежала… золота обручка. Про це не варто було б розповідати – хіба мало подібних знахідок щодня трапляється в світі. Але ця історія – особлива.

На тому ж матчі був присутній 81-річний Білл Стокоу. Коли Керен показала присутнім свою знахідку, він відразу упізнав обручку. Це була обручка його брата, втрачена 52 роки тому. Білл був свідком на весіллі брата Едді і, крім того, на обручці були вигравірувані імена молодят.

52 роки тому на цьому місці так само грали в крикет і точно так же збиралися любителі на нього подивитися. Едді Стокоу був гравцем однієї з команд. Перед початком гри він зняв обручку з руки і поклав серед своїх речей, але після гри знайти її не вдалося. Едді дуже переживав – адже він одружився всього за 6 місяців до цієї події.

Кажуть, втрата обручки – погана прикмета. Але Едді і його дружина Жоан уже 52 роки разом. І через 52 роки Жоан змогла знову надіти обручку на руку чоловіка – тепер уже, напевно, назавжди.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *