Усього ложечку меду
Цей солодкий продукт – відмінне джерело складних вуглеводів, які, як відомо, дають енергію організму. Він також містить безліч вітамінів і амінокислот.

На відміну від інших цукрових солодощів, він не містить так званих «порожніх вуглеводів», які лише відкладаються в жир і зовсім не приносять користі здоров’ю.
Якщо докладніше, то користь меду для дітей полягає в наступному:
- Підвищує рівень гемоглобіну. Особливо це актуально для слабких, млявих діток. Він заряджає енергією, лікує анемію, позитивно позначається на загальному самопочутті дитини.
- Зміцнює скелет. За рахунок великого вмісту магнію і кальцію, цей солодкий продукт здатний зміцнювати кістки і зуби.
- Покращує травлення. Мед стимулює шлунок активніше перетравлювати білки і жири і сприяє їх швидкому виведенню з кишечника. Що в свою чергу попереджає поява гнильних процесів.
- Покращує зір. Вітаміни А і С, а також тіамін, що містяться в цьому солодкому продукті, гарантують хороший зір.
- Має загальнозміцнювальну дію на організм. Дитина яка, регулярно вживає цей продукт, хворіє рідше і має більш міцний імунітет.
- Має відхаркувальні властивості. Це – один з кращих засобів в лікуванні кашлю.
- Надає заспокійливу дію. Стакан теплого молока з медом – відомий засіб від безсоння. Воно допоможе дитині швидко заснути і поліпшить якість сну, а також заспокоїть нервову систему.
Треба сказати, що діти у будь-якому віці, приймаючи мед, швидко набирають вагу і краще розвиваються. Тому рекомендується систематично додавати у молоко, сир, кашу й іншу їжу чайну чи столову ложку меду.
Треба враховувати, що лікувальною основою багатьох рослин є сік і нектар. Тому сукупність соку і меду особливо корисна для організму. Добре до склянки будь-якого соку додавати 1 ст. л. меду.
Але необхідно пам’ятати, що мед – дуже сильний алерген, тому вводити до раціону його потрібно поступово.
Читайте також: Мед для вашого здоров’я
«Погляд часу» №25-18.06.2020
Сповіщення: Як розпізнати підроблений мед | Газета "Уют"