Усього ложечку меду

Цей солодкий продукт – відмінне джерело складних вуглеводів, які, як відомо, дають енергію організму. Він також містить безліч вітамінів і амінокислот. 

Ложка меду

На відміну від інших цукрових солодощів, він не містить так званих «порожніх вуглеводів», які лише відкладаються в жир і зовсім не приносять користі здоров’ю.

Якщо докладніше, то користь меду для дітей полягає в наступному:

  • Підвищує рівень гемоглобіну. Особливо це актуально для слабких, млявих діток. Він заряджає енергією, лікує анемію, позитивно позначається на загальному самопочутті дитини.
  • Зміцнює скелет. За рахунок великого вмісту магнію і кальцію, цей солодкий продукт здатний зміцнювати кістки і зуби.
  • Покращує травлення. Мед стимулює шлунок активніше перетравлювати білки і жири і сприяє їх швидкому виведенню з кишечника. Що в свою чергу попереджає поява гнильних процесів.
  • Покращує зір. Вітаміни А і С, а також тіамін, що містяться в цьому солодкому продукті, гарантують хороший зір.
  • Має загальнозміцнювальну дію на організм. Дитина яка, регулярно вживає цей продукт, хворіє рідше і має більш міцний імунітет.
  • Має відхаркувальні властивості. Це – один з кращих засобів в лікуванні кашлю.
  • Надає заспокійливу дію. Стакан теплого молока з медом – відомий засіб від безсоння. Воно допоможе дитині швидко заснути і поліпшить якість сну, а також заспокоїть нервову систему.

Треба сказати, що діти у будь-якому віці, приймаючи мед, швидко набирають вагу і краще розвиваються. Тому рекомендується систематично додавати у молоко, сир, кашу й іншу їжу чайну чи столову ложку меду.

Треба враховувати, що лікувальною основою багатьох рослин є сік і нектар. Тому сукупність соку і меду особливо корисна для організму. Добре до склянки будь-якого соку додавати 1 ст. л. меду.

Але необхідно пам’ятати, що мед – дуже сильний алерген, тому вводити до раціону його потрібно поступово.

Читайте також: Мед для вашого здоров’я

 «Погляд часу» №25-18.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Усього ложечку меду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *