Усі жителі Європи – потомки одного короля

Карлом І Великим

Багато знаменитостей, щоб підкреслити власну значущість, стверджують, що походять від знатного роду. От за словами британського генетика, знаменитості даремно витрачають гроші на дослідження: практично кожний сучасний житель Європи пов’язаний із Карлом І Великим.

Адам Рутерфорд в ефірі радіо ВВСІ заявив, що буквально у кожного європейця тече кров основоположника династії Каролінгів, просто не всі мають кошти на те, щоб з’ясувати це.

Наприклад, бізнесмен Річард Бренсон, засновник корпорації Virgin Group, у минулому році похвалився тим, що пов’язаний із монархом, який правив більшою частиною Західної Європи з 768 по 814 рік. Крім Бренсона блакитну кров у своїх жилах знайшли актори і шоумени.

За словами Рутерфорда, він і команда з Університетського коледжу Лондона простежили родоводи британських громадян і жителів інших країн Західної Європи і з’ясували, що всі, чий родовід в Європі ведеться приблизно з X ст., мають зв’язок із Карлом I Великим!

Рутерфорд переконаний, що буквально кожна людина в Європі безпосередньо пов’язана з королем. Крім того, деяких сучасних європейців відокремлюють від іншого короля – Едуарда III – до 24 покоління.

Карл I Великий – франкський король, імператор Заходу, син Піпіна Короткого. За його імені династія Піпінідів отримала назву Каролінгів. При Карлі I сформувалися феодальні відносини, він був видатним воїном, законодавцем і просвітителем, який завойовував землі з метою поширення християнства. Крім високих управлінських якостей Карл був славен значною плодючістю. У нього було шість дружин, три коханки і кілька дітей-бастардів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber