В Україні значно подорожчає кабельне телебачення

подорожчає кабельне телебачення
В Україні значно подорожчає кабельне телебачення

По расчетам асоціації правовласникам та постачальників контенту, с 2019 року кабельне телебачення подорожчає на 15-40%.

З 1 січня 2019 року в Україні значно подорожчають послуги платних телевізійних сервісів, включаючи телебачення, 1РТУ, телебачення інших технологій, йдеться в повідомленні Асоціації правовласників і постачальників контенту.

Передбачається, що абонентська плата може зрости на 15-40% в залежності від регіону, набору телевізійних каналів і різних економічних показників діяльності провайдерів.

За даними Держстату, за перше півріччя 2018 року середня вартість кабельного і цифрового телебачення на одного абонента – близько 72 грн. Однак тарифи продовжують зростати через підвищення плати за використання прав на інтелектуальну власність, необхідності збільшення заробітної плати працівникам, плати за електроенергію тощо.

За розрахунками асоціації, мінімальні тарифи за доступ до пакетів тільки з українськими телеканалами можуть становити приблизно 56-70 грн., В залежності від благополуччя регіону. «Але, швидше за все, тарифи можуть бути і вище, оскільки провайдерам доводиться також витрачати значні кошти на закупівлю прав на ретрансляцію розважальних іноземних телеканалів», – відзначили в асоціації.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *