Вакциновані від Соvid-19 можуть не йти на самоізоляцію

У Міністерстві охорони здоров’я (МОЗ) оновили стандарти медичної допомоги пацієнтам із Соvid-19.

Відтепер вакциновані особи, які контактували з хворими на Соvid-19, за відсутності симптомів коронавірусу можуть не самоізолюватися. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Вакциновані від Соvid-19 можуть не йти на самоізоляцію

«Контактні особи, які отримали повний курс вакцинації, а також ті, хто перехворів на Соvid-19 протягом останніх 6-ти місяців (із документальним підтвердженням), за відсутності симптомів не мають самоізолюватися. Якщо ж симптоми Соvid-19 з’являються, людина має пройти обстеження на визначення антигену SARS-СоУ-2. Якщо він позитивний, то до такого пацієнта вживаються всі заходи як до такого, який має Соvid-19».

Додають, що моніторинг та спостереження за контактними особами встановлюється на період 14 днів від останнього контакту із підтвердженим або ймовірним випадком, незалежно від того, чи була контактна особа вакцинована проти Соvid-19, чи ні.

Натомість контактні нещеплені особи, незалежно від того, є в них симптоми чи немає, мають пройти тестування на 5-7-й день після контакту та перебувати на самоізоляції. Припинити самоізоляцію можна при отриманні негативного результату тесту.

 «Погляд часу» №41-07.10.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *