Вероніка Кастро: «Сильно страждаю через скандали з сином»

Вероніка Кастро

Вероніка Кастро і її син Крістіан неодноразово опинялися в епіцентрі скандалів. Актриса не заперечує, що у хлопця дуже складний характер, але вона давно змирилася з його спалахами гніву. Зараз зірка намагається зайвий раз не дратувати спадкоємця.

67-річна Вероніка Кастро – легенда мексиканського телебачення, яка популярна далеко за межами батьківщини завдяки ролям у таких мильних операх, як «Багаті теж плачуть» і «Дика Роза». Однак шанувальників завжди цікавили не тільки творчі плани зірки, але і її особисте життя.

Вероніка офіційно ніколи не виходила заміж, а обидва її сина народилися від коханців. Зі старшим Крістіаном, який став популярним співаком, у Кастро завжди були вкрай напружені відносини.

Артистка не приховує, що причина постійних домашніх скандалів – нестерпний характер її спадкоємця.

«Я сильно страждаю через це. Після чергової сварки завжди питаю, чому він так себе веде? Але Крістіан нічого не відповідає. Думаю, він пішов характером у свого батька. Я теж трохи божевільна, але не настільки», – заявила Кастро.

Нагадаємо, що батьком Крістіана є комік Мануель Вальдес. Протягом багатьох років Вероніка приховувала ім’я коханця, але потім уже сам спадкоємець розкрив цю таємницю.

Крістіану, як і його зоряній мамі, катастрофічно не щастить у коханні: він був одружений тричі, але всі шлюби незмінно закінчувалися розлученням.

Незважаючи на важкий характер первістка, Вероніка впевнена, що він не обділений талантом. Коли Крістіан знаходиться у хорошому настрої, він ніжно піклується про матір, але варто відбутися змінам у настрої, як тут же виходить із себе.

Також у Кастро є молодший спадкоємець Мішель, який працює режисером і продюсером. Він виріс куди більш спокійним, ніж брат, тому і з мамою у нього склалися зворушливі стосунки.

Кастро вважає синів своєю головною нагородою. Актрисі так і не вдалося побудувати тривалі стосунки, і зараз її частіше за все бачать у компанії молодих коханців.

«Я ніколи не прагнула заміж. Мені не подобаються всі ці папери, формальності. Хоча мені постійно робили пропозиції, але заміж я не йшла», – зазначила артистка.

У кінці минулого року зірка мелодрам зробила шокуючу заяву про те, що вирішила піти з кіно. Тоді багато журналістів зв’язали її відмову від професії з давнім скандалом: Іоланда Андраде вже багато років стверджує, що зіграла весілля з Веронікою в Амстердамі. На думку мексиканських ЗМІ, актриса настільки втомилася від тиску, що вирішила залишити розважальну індустрію. Актриса не заперечує, що ті чутки були однією з причин її заяви, але далеко не єдиною.

«Тоді моя мама дуже сильно захворіла, і я зрозуміла, що повинна все покинути і зайнятися тим, що дійсно важливо. Звичайно, і різні чутки мене дратували, але тут було, скоріше, відразу кілька причин», – підкреслила актриса.

Зараз Вероніка готова повернутися до роботи над серіалами, але лише в тому випадку, якщо їй трапиться цікавий сценарій. На думку зірки, при її віці і стані в суспільстві вона має повне право вибирати тільки ті проєкти, які її надихають.

«Погляд часу» №13-26.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *