Веселі рухливі ігри для дітей

Веселі рухливі ігри для дітей
Веселі рухливі ігри для дітей

«Задавака» №11-2019

Спайкбол

Що знадобиться: набір для спайкбола.

Ця гра схожа на футбол і волейбол одночасно. Для неї потрібна спеціальна пружна платформа з сіткою. Можна грати один на один або команда на команду. Гравці можуть пасувати м’яч між собою руками і ногами чи відразу направляти м’яч на сітку, від якої він робить відскік у сторону іншого гравця. Коли команда втрачає м’яч, інша заробляє очко. Перемагає той, хто набрав 21 очко.

Лімбо

Що знадобиться: мотузка чи дерев’яна палиця.

Двоє людей тримають палицю, а гравець повинен прогнутися назад і пройти під нею. Якщо вдалося не доторкнутися до неї животом, гравець кричить: «Лімбо!». Згодом гра ускладнюється – палиця опускається нижче.

Метання кілець

Що знадобиться: кеглі чи пляшки, кільця.

Розставте кеглі у декількох метрах від вас. Учасники повинні по черзі з однієї точки накидати на них кільця. Якщо кеглі різнокольорові, можна призначити різні очки за кожен колір. Кеглі можна зробити самим із розфарбованих пластикових пляшок, наповнених піском або водою.

Вуличний «Твістер»

Що знадобиться: кольорова крейда чи фарба, трафарет, рулетка від «Твістера» чи ведучий.

Накресліть кольоровою крейдою на асфальті чи плитці кола. Щоб вони вийшли рівними, виріжте круглий трафарет з картонки. Є спеціальні кольорові спреї на водяній основі, якими можна малювати навіть на траві – фарбу потім змиє дощ. Якщо у вас немає рулетки для «Твістера», знадобиться ведучий, який буде говорити: «Права нога на червоний» і так далі.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *