Веселий і харизматичний Сергій Притула

 

Сергій Притула

Нещодавно український телеведучий Сергій Притула відзначав свій день народження – йому виповнилося 37 років. Сергій з’явився на світ  у невеликому містечку Збараж, що на Тернопільщині. Він ріс активною, життєрадісною, але водночас слухняною дитиною. Маленький Сергійко просто душі не чув у бабусі, до якої вони з батьками їздили майже кожні вихідні у сусіднє село Вишнівець. У дитинстві хлопчик, який навчався виключно на одні п’ятірки, на питання «Ким ти хочеш стати, коли виростеш?», часто змінював свою відповідь, а серед варіантів можна було зустріти професії диякона, адвоката, кур’єра і навіть «Ворошиловського стрілка». Його улюбленими предметами у школі були географія та історія, а сам він часто згадує, як учителі залишали його «за головного», попросивши розповісти про війну Риму і Карфагена.

Мама провідного телеведучого Валентина Василівна дала відверте інтерв’ю.

– Яким Сергій був у дитинстві?
– Розповім таку історію. Було Сергію 4 рочки. Ми їхали до бабусі у Вишнівець. Пам’ятаю, був сонячний день. Йдемо ми по вулиці, я тримаю його за ручку. А він, як завжди, щось розповідає, забігає вперед мене, базікає.
Нам назустріч – хлопці, років по 20. І кажуть мені: «Ох, як виросте, ось будете мати з дівчатами проблеми» (сміється). Сьогодні жіночою увагою він не обділений, але я рада, що він знає міру у цьому питанні.

– А ваш онук Дмитро схожий на свого батька?
– Якщо по фізіології, то у них ідентичні стопи. Що у Сергійка, що у Діми довгі пальці. Коли засипають, обидва кладуть ручки, як дівчатка, які позують на камеру – загинають під підборіддя. Родимки, які Сергій «забрав» від мене і передав Дімі.
Тільки Діма дуже переживає, що немає у нього, як у тата, родимки над губою. Ямочки на підборідді однакові. І, звичайно, характер. Невгамовні обидва! Але про все мають свою думку.

– Ви пам’ятаєте, коли син уперше закохався?
– Із цим питанням потрібно було б до моєї мами звернутися. У них із Сергієм були особливі відносини, дуже теплі. Взаєморозуміння повне. У нас були також довірчі відносини, але таким він частіше ділився з бабусею. Тільки знаю, що увагою дівчат ніколи Сергій не був обділений і відмов не отримував! Тому ніяких трагічних подій із цього приводу не пам’ятаю.

– Почуття гумору йому від кого дісталося?
– Слава Богу, талантом наділив. І генетично передалося. У всіх у родині моєї мами було гарне почуття гумору. Пам’ятаю, коли збиралася родина, завжди лунав сміх. Те, думаю, він і перейняв. Балакучий був із самого дитинства – сказати експромтом завжди міг, і це було весело!
Із сьомого класу почав писати віршовані розповіді. Але, мені дуже шкода, що цілий зошит не зберігся. Тому що старший брат мав необережність посміятися над Сергієм. А той пішов потім до бабусі і все спалив у сараї.

Вважаю, що він примножив свій талант – це дуже велика праця! І я щаслива. Він – перфекціоніст, не терпить непрофесіоналізму у своїй справі. І тато у нього був такий. Радів, що діти працюють над собою постійно і багато.

– Які у вашого сина є слабкості?
– Він несе відповідальність абсолютно за все, над чим працює. Не завжди відразу може себе опанувати, коли бачить помилки людей, і спокійно пояснити це. Спочатку часто можна відчути надрив у голосі. Але потім він усе-таки приходить до тями, і може вже спокійно сказати людині, у чому вона не права. Але це дивно слабкістю назвати.
Я хотіла б, щоб він більше часу приділяв сім’ї. Щоб не упустив часу, тому що його завжди мало.

Щоб він більше часу приділяв відпочинку, своєму здоров’ю. Ті два-три дні – вікна у роботі – це мало, він не переключається. Сергій – трудоголік і дуже відповідальна людина.
Не хочу, щоб він сивів. А це вже трапилося! Не хочу, щоб йому було дискомфортно від того, що люди іноді роблять йому неприємності. Він сам не обманює людей, як і не підставляє. І оточуючі увесь час спекулюють на цьому. Сергій дуже довірливий, занадто. Він не вірить, що людина його може обманювати. Має гарне і м’яке серце.

– Хто для Сергія авторитет?
– Був, є і буде – його батько. Це був дуже хороший чоловік – чесний, порядний. Ніколи не відмовляв, якщо зверталися за допомогою. Діти це перейняли. Це притаманне всій нашій родині.

Особисте життя
Сергій Притула щасливий у шлюбі з Катериною Сопельник. Дівчина також задіяна у медійній сфері, але на відміну від чоловіка знаходиться по ту сторону об’єктива. Це другий шлюб телеведучого, його першою обраницею була Юлія Андрійчук, яка народила йому сина Дмитра. За словами Притули, з колишньою дружиною у них нормальні відносини. У другому шлюбі 27 липня 2017 року у Сергія народилася донька Соломія.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *