Вибираємо термос: важливі нюанси

Вибираємо термос
Вибираємо термос: важливі нюанси

Почніть визначення якості термоса ще у процесі придбання.

Майте на увазі, що від обсягу приладу залежить, як довго він буде зберігати тепло. Для напоїв: чим більший об’єм колби, тим довше вміст буде гарячим за умови повного наповнення. Для їжі краще взяти саме такий обсяг, скільки їжі ви будете у нього поміщати. Не можна брати великий термос і заповнювати його частково – ваш обід швидко охолоне через присутність повітря.

Зверніть увагу на кришку і пробку. Вони повинні бути дуже герметичними. Через пробку втрачається до 40 % тепла.

Відкрутіть кришку і понюхайте термос. Якісний пристрій не матиме будь-яких різких і специфічних запахів. В іншому випадку відмовтеся від покупки.

Перевірте ущільнювальне кільце між горловиною колби і корпусом. Воно повинно бути дуже точно підігнано і дозволить виключити проливання рідини при закрученій пробці, а також зміни температури.

Зверніть увагу, що колба повинна бути дуже добре зафіксована, інакше при першому ударі вона розіб’ється.

Дізнайтеся, яка гарантія на термос, і з’ясуйте, чи є відмітка виробника про гарантійний термін товару – це побічно буде говорити про високу якість виробу.

Знайдіть позначку про час активної роботи термоса. Це може бути піктограма, але може і просто бути написано. Наприклад, вакуумний термос зі сталевою колбою повинен зберігати температуру не менше 8 годин.

Прийшовши додому, відразу почніть перевірку якості вашого нового придбання. Наберіть у колбу окріп і вилийте його через 5 хв. Так прогріється термос. Потім знову залийте окріп, але не до самого верху, залиште 1 см для повітря (так робіть завжди при заповненні термоса). Залиште прилад на 30 хв. Якщо за цей час стінки термоса стануть теплими – ви купили бракований товар. Поверніть його у магазин.

Перевірте термос на відповідність заявленим параметрам. Перевірити це можна, налив у колбу окріп і залишивши його на 24 год. при кімнатній температурі. Потім перевірте температуру води у термосі. Якщо вона не опустилася нижче 55 градусів, то прилад добре зберігає тепло.

І не варто соромитися повертати брак, адже може статися й таке, що термос із гарячим чаєм або обідом візьме та й врятує вам одного разу життя!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *