Від тиску та болю в суглобах

Досвід доводить, що чим простіший цілющий рецепт, тим він ефективніший. Ось один із найпростіших методів нормалізації тиску при гіпертонії.

Листя волоського горіха

Тим, хто страждає від цього захворювання, раджу заготовити листя волоського горіха, а потім щовечора поміщати 3 листка в літрову банку, заливати доверху кип’яченою охолодженою водою, настоювати ніч, а вранці листя викидати і протягом дня випивати ковтками весь настій. Так лікуватися доти, поки тиск не стабілізується.

Від болю у суглобах.

Позбутися болю допоможуть прогрівання сумішшю солі та піску, взятих порівну за об’ємом. Суміш підігрівають на сухій сковороді, наповнюють нею бавовняний мішечок і прикладають його на 20 хв. до проблемного місця.

Після цього втирають у хворий суглоб, масажуючи, розігрітий на водяній бані мед. Виконують процедуру доти, поки пальці не стануть прилипати до тіла, а при різкому їх відриванні буде утворюватися в тому місці біла плівка.

Закінчивши, накладіть на суглоб марлеву серветку, складену в 4 шари, утепліть добре, а через 2-3 год. компрес зніміть і обмийте тіло теплою водою.

Курс лікування – 12 процедур. Проводити їх через день. При необхідності через 2-3 тижні лікувальний курс можна повторити.

«УЮТ» №21-21.05.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *