Від здуття живота допоможе кардамон та імбир

здуття живота

Природні засоби досить ефективні для усунення метеоризму.

Чорний перець. Цілющі властивості чорного перцю допомагають полегшити болі у животі, викликані метеоризмом. Було виявлено, що уміст піперину стимулює вироблення соляної кислоти для ефективного перетравлення білків і вуглеводів шлунком. Щоб уникнути метеоризму, пропонується додавати у страви і напої щіпку подрібненого чорного перцю.

Насіння фенхелю. Фенхель є чудовим домашнім засобом для лікування метеоризму. Для цього найкраще пожувати декілька насінин після їди.

Кардамон. Він містить летку олію, яка ефективна при знятті метеоризму. Його цілющі властивості можуть бути використані шляхом додавання його до овочів під час приготування, а також жування 3-5 насінин після їди чи вживаючи чай із насіння кардамону.

Імбир. Він теж містить летку олію, здатну руйнувати і витісняти кишковий газ, зменшуючи метеоризм і, отже, полегшуючи проблеми зі здуттям живота. Можна жувати шматочок імбиру чи зробити імбирний чай, або додати імбир у смузі. Його регулярне вживання допомагає запобігти метеоризму.

Виключіть із раціону чи зменшіть уживання продуктів, які викликають підвищене газоутворення. Це – молочні продукти і ті, що містять глютен.

Пийте більше води. Вода у цілому дуже важлива для організму, оскільки вона допомагає забезпечити безперебійну роботу усієї системи травлення, що запобігає метеоризму і здуттю живота.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.