Відбираємо часник для посадки

часник для посадки
Відбираємо часник для посадки

Ні для кого не секрет, що від того, яким буде посадковий матеріал, таким вийде й урожай. Однак це загальне правило для кожної культури має свої особливості. І часник тут не є винятком, оскільки пред’являє до посадкового матеріалу свої особливі вимоги.

Вибирати зубчики для посадки починають після того, як зібрані головки часнику будуть добре просушені, перебрані і відсортовані.

Цю роботу треба починати у серпні, тому що у північних регіонах країни, відповідно до погодних умов, посадку часнику можна проводити вже у кінці вересня – початку жовтня.

Тому для того, щоб отримати у наступному році потужні рослини, які дадуть чудовий урожай, потрібно знати наступне. На урожайність часнику впливає не стільки розмір головки (маткової цибулини), скільки розмір і вага окремого зубчика часнику, призначеного для посадки. Хоча заради справедливості слід зазначити, що тут вельми важливо дотримуватися певних пропорції. Так, на насіннєві цілі найкраще відбирати цибулини масою не менше 20 г, а зубчики 2 г. Досвідчені городники стверджують, що як дуже дрібні, так і дуже великі зубчики найчастіше бувають поганим посадковим матеріалом. Для того щоб сходи вийшли рівними, а урожай дозрів одночасно, зубчики для посадки підбирають однаковими за розміром.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *