Виглядаємо стильно. Як одягатися вдома?

Виглядаємо стильно. Як одягатися вдома?
Виглядаємо стильно. Як одягатися вдома?

Після важкого і напруженого дня кожному хочеться розслабитися та присвятити себе домашнім клопотам. Але це зовсім не означає, що потрібно перетворюватися у домогосподарку. Навіть вдома потрібно виглядати стильно красиво та привабливо.
Одже як одягатися вдома:

Халат. Не потрібно надягати шовкові речі, прикрашені стразами та бісером. Одним із варіантів домашнього одягу може бути халат, а після ванни така річ гардероба незамінна. Але пам’ятайте: халат повинен підходити вам за розміром, а не висіти, збираючись у складки на спині та талії.

Одяг для сну. Нічна сорочка чи вишукана білизна на бретельках, а може, піжама? Кожен вибирає на свій смак, колір та дотик. Але єдиною характеристикою для усіх видів нічної білизни є зручність. Вона повинна бути виготовлена з натуральних тканин, які «дихають».

Взуття для дому. Капці, по-перше, повинні бути комфортними, а по-друге, не приносити своєму господарю гігієнічних проблем. Якщо ви носите шовковий халат, то варто придбати капці з велюру, прикрашені хутром. Але коли ваш домашній одяг махровий, то капці підберіть теплі та пухнасті, можливо, із різноманітними вишивками та аплікаціями.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *