Військовий призов – 2019

Військовий призов
Військовий призов – 2019

«Погляд часу» №14-2019

У 2019 році в Україні буде проведено 2 призови в армію – весняний та осінній. Терміни призовної кампанії на строкову військову службу визначаються щорічно Указом Президента України.

На 2019 рік встановлено такі строки призову:

• з квітня по травень – весняний;
• з жовтня по грудень – осінній.

Призовна кампанія може бути продовжена будь-якої миті протягом року лише на підставі Указу Президента. Чинне законодавство дозволяє Президенту у будь-який момент оголосити позачергові та додаткові призови строковиків.

Призовний вік в Україні у 2019 році встановлено у межах 20-27 років. Таким чином, чоловіки цієї вікової категорії, які визнані придатними до стройової підготовки і не мають підстав для відстрочки чи звільнення від армії, зобов’язані пройти службу у рядах Збройних сил України. Нагадаємо, що раніше призову в армію підлягали юнаки віком від 18 років. Разом із тим, попри підвищення віку призовників-строковиків, молоді люди 18-19 років мають право пройти службу в армії на добровільній основі (за контрактом).

Згідно зі ст. 23 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» термін служби в армії становить 18 місяців для призовників, які не мають вищої освіти, і 12 місяців – для призовників зі ступенем спеціаліста чи магістра.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.