Вітамін С піклується про судини.
 Здоров’я без таблеток

Вітамін С
Вітамін С піклується про судини

Вітамін С підвищує рівень «хорошого» холестерину і запобігає окисленню «поганого» холестерину, що, у свою чергу, перешкоджає утворенню атеросклеротичних бляшок на стінках судин і розвитку серцево-судинних захворювань.

У спільному дослідженні, проведеному університетом штату Каліфорнія і Лос-Анджелеською школою здоров’я (США), було доведено, що у чоловіків, які щодня приймали вітамін С, ризик інфаркту міокарда був на 45 % нижчим, ніж у тих, чия доза вітаміну С була меншою. Також з’ясувалося, що вітамін С знижує ризик інсульту.

В одному з досліджень було показано, що чоловіки з відносно низьким рівнем вітаміну С у крові мають у 2,4 рази більшу ймовірність отримати інсульт, ніж чоловіки з більш високим умістом цього елемента у крові.

Ще одне дослідження показало, що у жінок, які додатково приймали вітамін С протягом 10-річного періоду, ймовірність розвитку катаракти була на 77 % нижчою порівняно з жінками, які ніколи не приймали вітамін С як харчову добавку.

Терапевтична добова доза вітаміну С становить 1000-2000 мг. У деяких випадках додатковий прийом вітаміну С протипоказаний, тому перед початком прийому проконсультуйтеся спочатку з лікарем.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

1 коментар до “Вітамін С піклується про судини.
 Здоров’я без таблеток

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *