Вивчайте рахунки за комуналку

Шахраї знайшли свою нішу для заробітку навіть на комунальних рахунках. А враховуючи, що на сьогодні це немаленькі суми, – треба бути дуже уважним.

Останні кілька років то в одному місті, то в іншому, повторюється одна і та ж картина. Шахраї відправляють споживачеві фальшиву квитанцію, роблячи ставку на пенсіонерів і неуважних людей. У ній вказуються фінансові дані (розрахунковий рахунок, реквізити) зовсім іншого підприємства чи навіть приватної особи. Наприклад, у минулому році в одному з районів Києва шахраї виманювали гроші нібито за оформлення прибудинкової території. Сума, щоправда, була невелика – усього 32 грн. А якщо це буде квитанція від фейкового комунального центру з більшою сумою?

Розраховувати на те, що вам повернуть гроші у такій ситуації, – безглуздо, оскільки підприємства, які проводять оплату, не можуть перевіряти адресата платежу. Тому доведеться покладатися тільки на себе.

Увага! Якщо споживачеві приходить абсолютно нова квитанція, з новими реквізитами, і про неї не повідомлялося заздалегідь, то є велика ймовірність того, що вона фальшива. За роз’ясненнями з незрозумілої платіжки треба звертатися безпосередньо до комунальних служб. І, звичайно, до з’ясування обставин не проводити платежу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *