Волоські горіхи для лікування

Волоські горіхи вводять до раціону спортсменів і космонавтів, їх рекомендують ослабленим людям, оскільки знімають втому, відновлюють сили і повертають бадьорість. Народна медицина здавна використовувала волоські горіхи для лікування різних хвороб.

Плоди вважали засобом, що знищує найсильніші отрути, і давали натще з’їдати 2 горіхи з ягодами інжиру та 1 ст. л. меду. По 100 г горіхів із медом вживали протягом 1,5 місяця при гіпертонічній хворобі, а горіховим молоком налагоджували діяльність кишківника, поліпшували його перистальтику.

Горіхові бутерброди від атеросклерозу

Волоські горіхи для лікування

Для боротьби з атеросклерозом змішайте 10 ядер горіхів із 2 розтертими зубками часнику, заправте суміш 1 ст. л. соняшникової олії. Можна для смаку додати тертий сир. Із цієї маси зробіть бутерброди – поживна та дуже смачна страва для будь-якого столу.

Втомилися? Горішками підзарядились!

Перемеліть на м’ясорубці 300 г почищених горіхів, 300 г кураги і 2 лимони з цедрою. Додайте 300 г меду і ретельно перемішайте. Вживайте по 1-2 ч. л. раз на день. Суміш зберігайте у холодильнику.

Не викидайте перегородки

Перегородки від 40 горіхів залийте 1 скл. окропу, витримайте на водяній бані 1 год., охолодіть і процідіть. Вживайте по 1 ч. л. 3 рази на день.

 «УЮТ» №51-16.12.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *