Вони – відпочивають

Депутати відпочивають
Наші депутати у Верховній Раді дуже переживають, аби нація геть не розледачіла. Скасували нам вихідний на 2 Травня, хоч добре знали, що для більшості населення це не маївка з червоною фаною чи виїздом на шашлик, а день праці на городах, бо ціни на продукти сягають рівня європейських, наприклад, капуста вже дорожча (як і столові буряки та морква) не лише від польської, а й від данської.

А ще ухвалили у першому читанні Кодекс про працю, у якому передбачили для нас 12-годинний робочий день. Це – вершина абсурду, адже медики вже давно встановили, що людина навіть при 8-годинному робочому дні на кінець зміни втомлюється і може допустити брак. А в сучасному світі конкурентний лише той виробник, який дає належної якості кінцевий продукт. Тому Швеція та інші європейські країни переходять на 6-годинний робочий день, а японські корпорації – на 4-годинний: «жайворонки» у них працюють зранку, «сови» – пізніше. Щоправда, Україна є постачальником сировини та дешевого металу низької якості, от олігархат і хоче витиснути з робітників усі соки, щоб збільшити свій зиск, а ставленики олігархату у Верховній Раді таким чином намагаються зменшити бюджетні видатки.

Та, готуючи для нас якнайбільше праці, наші «слуги» самі до неї не поспішають. У всіх скликаннях були ледачкуваті депутати, але нинішні – геть знахабніли: до 20 квітня попрацювали та влаштували собі тритижневу перерву. Це ми 2 Травня працюємо, а вони – на Мальдівах і Сейшелах. Чи, при біді, на Канарах.

Але, дорогі краяни, це ми їх обрали. От нам і вилазять боком наші лінощі, безголів’я, а ще продажність частини виборців, які готові за 400 грн обрати до Верховної Ради хоч самого Люцифера. До речі, мій знайомий мені сумно зауважив, що якби на одному окрузі балотувалися Ісус Христос і Люцифер, то в Люцифера було б більше шансів на перемогу. Бо Ісус вимагав би жити за заповідями, а Люцифер роздавав би гроші. На жаль, виборці ніяк не можуть усвідомити, що обирати треба найпрацьовитіших, найрозумніших та найморальніших, бо інакше й далі гнитимемо в уже смердючому від гнилі нашому болоті.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber