Ворона вкрала банківську картку, щоб купити квиток на поїзд

Ворона
Усі знають, що ворони – дуже розумні й хитрі птахи. Але чи достатньо вони кмітливі, щоб купити квиток на поїзд за допомогою кредитної картки? Схоже, що так. Принаймні, одна з них, що мешкає в Японії.
У відеоролику, викладеному в Мережі, видно, як ворона спочатку перевіряє автомат із продажу квитків, а потім, ніби не знайшовши в себе потрібної суми, перестрибує на банкомат і краде картку в жінки, що стоїть біля нього.
Поки здивована таким нахабством японка думає, як повернути свою кредитку, ворона намагається зрозуміти, як нею скористатися. Привернула птаху блискуча голограма на картці чи вона прийняла її за їжу – невідомо, але ця подія виглядала дуже комічно.
Орнітологи стверджують, що ворони не тільки здатні встановити причинно-наслідковий зв’язок між подіями і передбачити майбутнє, а й поцупити якусь річ, щоб отримати за неї їжу.
У США диких ворон навіть навчили шукати і приносити втрачені гроші в обмін на ласощі. Для цього американський винахідник Джош Клейн придумав тренувальний торговий автомат: коли птах вставляє в потрібний отвір монету, з автомата випадає арахіс.
За таким же принципом працюють сміттєві баки Crowbar, які встановили в Нідерландах. Ворони збирають і відносять до нього недопалки й отримують за це частування.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber