Вправа для здоров’я серця

Виконуючи цю вправу ви забуде про інфаркти, інсульти, проблеми з ногами.

Те, що офіційна медицина називає «серцем» – це ресівер, мотор із перекачування рідини, а у цього мотора є більше 500 м’язів, і м’язи повинні працювати як насоси. Основний насос знаходиться від пупка і нижче. У багатьох людей виходить так, що кров, припустимо: 100 г приходить до ніг, а звідти може підняти тільки 90 г, тобто 10 г залишається, і починаються набряки, тромбофлебіт, болі в ногах та інші захворювання, тому що м’язи перестали працювати – люди мало ходять, ведуть в основному сидячий спосіб життя. Щоб нейтралізувати наслідки сидячого способу життя потрібно виконувати вправи на присідання особливим способом. Методику цих присідань запропонував лікар, один із основоположників космічної медицини, Іван Павлович Неумивакін.

Розминка перед початком

Присіданню передує розминка м’язів, для підготовки до навантажень.

Для цього необхідно виконати кругові рухи, нахили вправо і вліво, назад і вперед тулубом, головою, тазостегновим і плечових поясами.

Техніка виконання присідань по Неумивакіну
Присідання по Неумивакіну

У вихідному положенні руки міцно утримують опору на рівні пупка, ноги безпосередньо біля опори, тіло відведено назад. Присідання здійснюються до можливої ​​глибини. Якщо є проблеми зі здоров’ям, починати треба з неглибоких присідань по 10-15 см, і тільки через 1-2 місяці виконувати присідання повністю.

Кількість присідань не визначене, залежить від ваших фізичних можливостей, закінчується з настанням втоми. Якщо ваше самопочуття вам дозволяє, то через 2-3 місяці ви зможете присідати 100 разів.

Для досягнення більшого ефекту, присідання краще виконувати на свіжому повітрі.

Людина, яка буде виконувати цю вправу, забуде про інфаркти, інсульти, проблеми з ногами, кров’яний тиск буде як у космонавта. Крім того, такі присідання виховують правильний стереотип руху.

Зазвичай, коли люди піднімають, припустимо, сумки з продуктами чи відра з водою, то нахиляються вперед, а в віці це часто призводить до травми, тому що хребці погано починають працювати і грижі утворюються навіть від навантаження 2-3 кг. А якщо виконувати такі присідання, то людина вже на автоматі буде піднімати ті ж відра з прямою спиною як штангіст.

«Погляд часу» №18-30.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *