Вправи для омолодження обличчя

Щоб шкіра на обличчі залишалася молодою, м’язи обличчя потрібно постійно тренувати. Пропонуємо для вас вправи для омолодження обличчя.

Вправи для омолодження обличчя

Ці вправи покращують кровообіг і тонус шкіри, запобігають появі зморшок, підтягують овал і покращують колір обличчя, позбавляють набряків, темних кіл під очима. Кожну вправу потрібно повторювати п’ять-сім разів.

Перед тим, як приступати до гімнастики, потрібно вмитися теплою водою і нанести на обличчя зволожуючий крем.

  1. Висуньте вперед нижню губу та підборіддя і повільно нахиліть голову назад, торкаючись кінчиком язика неба. Затримайтеся на кілька секунд.
  2. Встановіть великі пальці в ямці під підборіддям і опустіть голову, опираючись пальцями під нижньою щелепою. Відчуйте, як напружуються м’язи обличчя.
  3. Розтягніть губи і довго вимовляйте звук «кс», поки не відчуєте напругу в м’язах обличчя та зв’язках шиї.
  4. Широко відкрийте рот на 15-20 сек. і повільно закрийте.
  5. Напружте губи і, не розмикаючи їх, широко посміхніться.
  6. Витягніть шию вгору і повільно повертайте голову вправо та вліво, роблячи при цьому кивки.
  7. Легко натискайте подушечками пальців на шкіру, рухаючись від куточків рота вздовж щік до верхньої частини вилиць. Закінчіть несильним точковим натисканням на скроні.
  8. Покладіть основу великого пальця під брови і ніби підштовхніть їх угору. Подивіться вниз і в цей час продовжуйте підштовхувати брови вгору. Вдихніть і затримайтеся на кілька секунд. Повільно видихайте, не прибираючи рук від обличчя під час продовження всієї вправи.
  9. Покладіть вказівні пальці на вилиці під нижні повіки і потягніть шкіру вниз. Під час виконання вправи із силою заплющуйте очі.

«Погляд часу» №47-24.11.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *