Встановлення сучасної пралки без водопроводу можливе

Пральна машина

Відсутність води у помешканні – не привід відмовитися від благ цивілізації.

Сьогодні по телевізору можна побачити безліч роликів, які рекламують надсучасні пральні машини. Справді, сучасні технології значно полегшують життя господиням. Але не всі мають такі блага. Жителі сільської місцевості, де немає централізованого водопостачання, змушені прати білизну руками чи машинками старого зразка.

Сьогодні у магазинах побутової техніки можна придбати пральну машину, яка підходить для тих, у кого відсутній водопровід. Така пральна машина називається напівавтоматом. «Усе через те, що вона оснащена спеціальною помпою, яка качає воду з додаткового накопичувального бака, який продається у комплекті до пральної машини. Бак буває кутовий та боковий і вміщує у себе від 100 до 150 літрів води. Покупці самі вирішують, який їм краще підійде», – каже консультант.

Прання у цій машині відбувається так само, як і у пралці-автоматі, але перед вмиканням накопичувальний бак потрібно заповнити водою. Машинка може бути розрахована на 5 та 7 кг білизни. Після прання воду зливають у відро чи до каналізації.

Ціна на пральні машини-напівавтомати у середньому 9-10 тис. грн. Але з досвіду скажемо, що люди, які живуть у сільській місцевості, збиратимуть ці кошти, аби тільки купити таку машинку.

Винахідники можуть заощадити!

Усім відомо, що українці дуже винахідливі. Аби заощадити кошти, ми можемо переробити чи доробити будь-що. Яскравим прикладом цього є поради винахідників, які можна побачити на теренах Інтернету та які умудрилися сучасні пральні машини переробляти на напівавтомати та легко прати ними без водопроводу.

Залежно від умов проживання і сезонності, проблему пропонують вирішити кількома способами:

  • пробити біля будинку свердловину і встановити насосну станцію;
  • на горищі чи на другому поверсі дачі обладнати бак для води і пустити її самопливом у машинку.

Прання у машині-напівавтоматі відбувається так само, як і у пралці-автоматі, але перед вмиканням накопичувальний бак потрібно заповнити водою.

  • Наливати воду в машинку вручну;
  • використовувати колодязь разом із насосною станцією;
  • встановити невеликий насос для подачі води під тиском.

Напрошується висновок – машинка без водопроводу може працювати, якщо є велике бажання поліпшити своє життя. Знайти способи її підключення завжди можна, головне – пам’ятати правило: не розбираєшся в електриці – не лізь. Невмілі дії з підключення додаткових електроприладів можуть не тільки спалити техніку, а й призвести до пожеж, замикання в електромережі. Якщо у сім’ї немає умільця, краще купити готову пральну машину-напівавтомат.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber