Встановлення сучасної пральної машини без водопроводу можливе

стірка

Сучасні технології значно полегшують життя господиням, які вже забули, що таке прання вручну. Але не всі мають такі блага. Жителі сільської місцевості, дачники та приватні особи, де немає централізованого водопостачання, змушені прати білизну руками або машинками старого зразка на кшталт «Либідь», «Урал». Але вихід є. Сьогодні в магазинах побутової техніки можна придбати пральну машину, яка підходить для тих, у кого відсутній водопровід.

Звичайна машинка, але з «секретом»
Така пральна машина називається напівавтомат. Вона оснащена спеціальною помпою, що качає воду з додаткового накопичувального бака, який продається в комплекті до пральної машини. Бак буває кутовий і боковий, уміщує в себе від 100 до 150 л води. Покупці самі вирішують, який їм краще підійде.
Прання в цій машині відбувається так само, як і в пральній машині-автомат, але перед умиканням накопичувальний бак потрібно заповнити водою. Обравши відповідний режим, машинка може відіпрати дуже забруднені речі, делікатні тканини, речі з бавовни та синтетики. Машинка може бути розрахована на 5 та 7 кг білизни. Після прання воду зливають у відро або в каналізацію.

Винахідники можуть заощадити!
Українці дуже винахідливі. Аби заощадити кошти, ми можемо переробити або доробити будь-що. Яскравим прикладом цього є поради винахідників в Інтернеті, які умудрилися сучасні пральні машини переробляти на напівавтомати та легко прати без водопроводу.
Залежно від умов проживання і сезонності, проблему пропонують вирішити кількома способами:

  • пробити біля будинку свердловину і встановити насосну станцію;
  • на горищі або на другому поверсі дачі обладнати бак для води і пустити її самопливом в машинку;
  • наливати воду в машинку вручну;
  • використовувати колодязь разом із насосною станцією;
  • встановити невеликий насос для подачі води під тиском.

Напрошується висновок – машинка без водопроводу може працювати, якщо є велике бажання поліпшити своє життя. Знайти способи її підключення завжди можна, головне – пам’ятати правило: не розбираєшся в електриці – не лізь. Невмілі дії з підключення додаткових електроприладів можуть не тільки спалити техніку, а й призвести до пожеж, замикання в електромережі. Якщо в сім’ї немає умільця, краще купити готову пральну машину-напівавтомат.

 Відсутність води в помешканні – не привід відмовитися від благ цивілізації.

Прання в машині-напівавтомат відбувається так само, як і в пральній-автомат, але перед умиканням накопичувальний бак потрібно заповнити водою.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber