Встановлено тариф на оформлення закордонного паспорта

тариф на оформлення закордонного паспорта
Встановлено тариф на оформлення закордонного паспорта

Кабінет Міністрів України встановив вартість оформлення закордонного паспорта за 20 робочих днів – 253 грн, за три робочі дні – 506 грн.

Згідно з постановою № 770, від 2 листопада уряд затвердив вартість адміністративних послуг у сфері міграції.

Оформлення (зокрема замість втраченого чи викраденого) та обмін паспорта громадянина України (у формі карти), окрім оформлення паспорта громадянина України вперше, з дня оформлення заяви-анкети у термін не пізніше ніж через 20 робочих днів коштує 87 грн, не пізніше ніж через десять робочих днів – 174 грн.

Оформлення (зокрема замість втраченого чи викраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон із дня оформлення заяви-анкети у термін не пізніше ніж через 20 робочих днів – 253 грн, не пізніше ніж через сім робочих днів – 506 грн, не пізніше ніж через три робочі дні – 506 грн.

Оформлення та обмін проїзного документа біженця у термін протягом 15 робочих днів із дня звернення заявника по отримання документа коштує 156,46 грн, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон у термін протягом 15 робочих днів – також 156,46 грн. Оформлення та обмін посвідчення біженця, окрім оформлення вперше, у термін протягом 15 робочих днів – 116,34 грн.

Також оформлення та обмін посвідчення на проживання у строк протягом 15 робочих днів із дня прийняття документів, передбачених законодавством, – 253 грн, посвідчення на тимчасове проживання – 156,46 грн.

Оформлення та обмін картки мігранта терміном протягом десяти робочих днів – 137,8 грн, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, окрім оформлення вперше, у термін протягом 15 робочих днів – 116,34 грн, проїзного документа особи, якій надано додатковий захист, у термін протягом 15 робочих днів – 156,46 грн.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *