Встигнути до нового року!

Встигнути до нового року!

Саме час підбивати підсумки року, що минає. І хоча зроблено чимало справ, наприкінці року завжди знайдуться ті, які ми відклали на останній момент.

Віддати чужі речі
Хтось забув у вас свою рукавичку, хтось – шарф або настільні ігри. Комусь ви досі маєте віддати гроші або якесь замовлення. Усе треба повернути! Новий рік не любить боржників, тож звільніться від усього, що вас тримає.

Викинути увесь непотріб
Стара мікрохвильовка, яка вже давно не працює, праска, яка тільки й робить, що постійно тече, або зламані й непридатні речі, які ви все мрієте полагодити чи переробити, – у смітник.

Кажемо «так» генеральному прибиранню і не просто все викидаємо або віддаємо, а позбуваємося непотрібного.

Ніяких відмовок. Новий рік – чистий рік.

Доробити важливі справи
Подивіться на ваші нескінченні списки. Так, справ багато. Але ж їх буде багато завжди. Виберіть просто «трійку лідерів» – найстаріші і найважливіші завдання – і закінчіть їх. Важливо зачинити зайві двері, щоб у 2020 році перед вами відчинилися нові. Час!

Попросити пробачення
Важливо прийти у новий рік без відчуття образи за плечима, з посмішкою на обличчі і з любов’ю до всіх людей. Так, вас хтось образив, хтось не зрозумів, ви комусь на емоціях наговорили зайвого. Треба забути, попросити пробачення і жити далі. Кажуть, зробити це ніколи не пізно. Повірте, перш за все легше стане вам! Хоча б просто напишіть. Це ж так просто!

Подякувати
Як же важливо подякувати тим, хто зробив ваш рік особливим! Слово «спасибі» має бути для кожного чарівним. Варто дякувати всім, кого знаєш, говорити його частіше. Ось побачите, життя почне вам посміхатися!

Проаналізувати рік
Підбити підсумки – це невід’ємна частина року, що минає. Усе, що здасться вам значущим і важливим. Це можуть бути пісня року, фільм року, місце року, знайомство року. Так ви, по-перше, згадаєте всі події року, що минає, а по-друге, зрозумієте, куди рухатися в році прийдешньому.

Створити скриньку бажань на 2020 рік
Можна просто взяти звичайну коробку, прикрасити її, як хочете, і до 1 січня 2020 року покласти у неї всі бажання, які спадуть вам на думку. І вірити, що настане новий рік, ваші бажання почнуть здійснюватися. Після цього цілий рік цю коробочку не чіпати, а на наступний рік перевірити, що збулося, а що ні.

Привітати сусідів із прийдешнім святом
Щоб атмосфера казки зайшла у вашу оселю, треба її створити всюди. Всередині себе і навколо себе. Напишіть приємні побажання на листівках і покладіть їх у поштові скриньки ваших сусідів. Невже вам нема чого сказати тим, із ким ви живете пліч-о-пліч? Якщо не знаєте сусідів – це саме той момент, коли можна познайомитися. А якщо між вами непорозуміння – то якраз слушна нагода, щоб помиритися і налагодити відносини.

Купити мандарини і новорічне вбрання
Як без першого, так і без другого не відчуєш свята. Особливо без другого. Здається, начебто що такого: навіщо купувати собі якесь нове плаття чи новий костюм? Але краще витратити трохи часу на себе, щоб новий рік наступні 12 місяців витратив трохи більше часу і сил на вас.

Вирішити, як і з ким будете відзначати чарівне свято
Чому чарівне? Та тому, що правило працює: як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Хочете, щоб у наступному році вас оточували рідні люди? Оточіть ними себе з 31 грудня по 1 січня!

«Погляд часу» №52-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *