Вибираємо обприскувач для саду і городу

Купуючи обприскувач, звертаємо увагу на низку критеріїв: вибираємо обприскувач для саду і городу врахувуючи спосіб і дальність розпилення, обсяг резервуара, вагу самого агрегата, його потужність і тривалість роботи.

Вибираємо обприскувач для саду і городу
Види обприскувачів

У побуті зазвичай використовуються три типи: ручні, електричні та бензинові. Найдоступніший варіант – ручні.

Якщо невеликий літраж (6, 8, 10 л), форма баку обприскувача може бути кругла. Для більших об’ємів використовують резервуари квадратної форми. Вони можуть бути на 10, 12, 16, 18 літрів. Рекомендацій, який розмір краще обирати, – немає. Тут кожен вирішує для себе, яку вагу йому комфортно носити на спині.

Чим важчий резервуар, тим більше навантаження на спину. Тому можна звернути увагу на форму бака, чи має він ортопедичні вигини. Ремені в обприскувачах теж можуть бути різні. Є тонкі, які від ваги апарата врізаються в шкіру, а є моделі з широкими ременями, що зручно регулюються.

Усе більше людей віддають перевагу акумуляторним обприскувачам. Електродвигун і акумулятор автоматизують процес роботи, тож користувачу не потрібно більше тиснути на важіль. Обираючи такий тип обприскувача, потрібно звернути увагу на ємність батареї. Що більша, то довшою буде тривалість роботи. Зарядні пристрої входять до комплекту.

Є ще гібридний тип обприскувачів. Вони трохи дорожчі за акумуляторні, але зручні. У них вмонтовані і ручна помпа, й акумулятор. У випадку, якщо акумулятор невчасно розрядиться, можна докачати вручну.

На що звертати увагу

У комплектації може бути від однієї до п’яти насадок. Якщо в наборі вона одна, поцікавтеся, чи підходить саме така насадка для вашої роботи.

При покупці поцікавтеся наявністю гарантії. Зазвичай торгові марки пропонують від року до трьох гарантійного терміну.

 «Погляд часу» №28-07.07.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *