Видаляємо подряпини з окулярів за 1 хвилину

Кожен, хто носить окуляри, розуміє, що, незалежно від того, наскільки ви обережні, ви можете легко подряпати свої окуляри. Тому ми рекомендуємо вам одразу не купувати нові окуляри, а спробувати відновити свої старі.

Видаляємо подряпини з окулярів

Використовуйте зубну пасту. Зубна паста дуже добре видаляє подряпини. Просто переконайтеся, що ви використовуєте звичайну зубну пасту без гелю, відбілювання або м’ятності. Видавіть горошину зубної пасти на ватний диск і нанесіть на подряпану лінзу на 10 сек. Змийте. При необхідності повторіть процедуру.

Очисник для скла та засіб для посуду. Змішайте кілька крапель лимонного домашнього засобу для чищення з декількома краплями для посуду. Це дозволить усунути плями та бруд із лінз.

Дитячий шампунь. Додайте краплю дитячого шампуню на тканину з мікрофібри та натріть нею подряпини.

Автомобільний віск. Додайте трохи автомобільного воску на м’яку тканину та натріть нею лінзи. Потім промийте.

Вода та харчова сода. Для очищення окулярів використовуйте тканину з мікрофібри. Змішайте 1 ч. л. води та 1 ст. л. харчової соди до пастоподібного стану. Натріть цією пастою лінзи. Потім промийте.

Вода та мило. Просте рішення, виготовлене з мила та води з використанням мікрофібри, може бути дуже ефективним. Також до цього складу ви можете додати харчову соду.

Протирання алкоголем. Щоб очистити лінзи та усунути подряпини, ви повинні використовувати спирт із ніжним абразивом, таким як мікрофібра або харчова сода.

«Погляд часу» №45-10.11.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *