Винний оцет для… прання

Існує думка, що лише найдорожчі засоби для прання гарантують найкращий результат. Але на вашій кухні є інгредієнт, який допоможе досягти чудового результату та зекономити гроші. Мова йде про звичайний білий винний оцет.

Винний оцет для прання

– Перед пранням нанесіть 0,5 скл. оцту безпосередньо на одяг. Це зробить більш ефективним мийний засіб, збереже яскравість кольорів.

– Налийте невелику кількість оцту у відділення для пом’якшувача тканин. Оцет має той же ефект, але він менш агресивний як для одягу, так і для навколишнього середовища.

– Кислота допомагає видалити плями з білого одягу і дезодорує їх.

– Іноді після прання залишаються розводи, особливо, якщо використовувати порошкові мийні засоби. Додавання 0,5 скл. оцту під час циклу полоскання вирішить цю проблему.

– Оцет допомагає нейтралізувати неприємні запахи.

– Покладіть одяг із плямами у миску з гарячою водою та додайте 0,5 скл. оцту. Нехай полежить там ніч, а потім виперіть у звичайному режимі. Ще можна налити трохи концентрованого оцту безпосередньо на пляму й енергійно потерти.

– Із деяких тканин досить складно видалити волосся і вовну тварин. Допоможе оцет. Додайте трохи кислоти під час прання, і можете бути впевнені, що волосся і вовни на одязі не буде.

«Уют» №35-25.08.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *