Характер і доля дитини, народженої взимку

Характер і доля дитини народженої взимку
Характер і доля дитини, народженої взимку

Які схильності, таланти, удачі й особливості супроводжують «зимових» дітей?

Незважаючи на холод за вікном, характер дитини, яка народилася взимку, прямо протилежний. Особливо грудневі діти мають гарячий темперамент, запальні, надмірно активні. Вони не відрізняються сильною конфліктністю, однак тих, хто ставиться до них з антипатією, більш ніж достатньо.

«Зимові» діти знають, що вони не ідеальні і їх поведінку не можна назвати поступливою. Але при цьому вони нічого не роблять зі своїми пороками. Доля розпорядилася так, що зимові діти, особливо грудневі, часто страждають від себе самих. Через свою імпульсивність і гарячковість вони здатні спалити мости до дорогих людей, а потім шкодувати. Те ж саме стосується й кар’єри. Нестриманість у висловлюваннях і зайва, наївна прямота «грудня» не доводить до добра.

«Зимовим» людям не підходить звичайне розмірене життя. У дитинстві вони багато мріють, фантазуючи про казкове майбутнє. Сьогодні вони люблять активні ігри в колі однолітків, а завтра – усамітнюватися й цілий день малювати. Не дивуйтеся такій поведінці, адже «зимовим» іноді необхідно впадати у своєрідну «сплячку».

Люди, які народилися взимку, схильні до апатії та депресій. Часто бувають перфекціоністами, і коли світ у черговий раз не виправдовує їхні надії, закриваються в собі й сумують.

«Січневі» діти ще з дитинства виявляють відносну стриманість і обдуманість своїх вчинків. Хлопчики, народжені в січні, змалку шанобливо ставляться до протилежної статі, ще з дитячого садка знають, що вони – майбутні чоловіки. Виростають зазвичай дуже відважними, вольовими й рішучими, якщо правильно виховувати.

Серед «січневих» дівчаток дуже багато особистостей із сильним, вольовим, майже чоловічим характером. Вони звикли бути біля керма, і в них це добре виходить. Часто для таких дівчат буде властива роль «сірого кардинала», завдяки якій їхні чоловіки стають успішними.

«Лютневі» дітки дуже емоційні, але, на відміну від «грудневих», їм краще вдається приборкати потік своїх емоцій і направити їх у правильне русло. Відрізняються вони упертістю, прямолінійністю, цілеспрямованістю. Діти, народжені в лютому, часто егоїстичні та злопам’ятні. Саме тому в них бувають складності в побудових відносинах із однолітками. Але, незважаючи на це, їх часто оточують надійні, перевірені часом друзі.

Загалом, серед «зимових» дітей дуже багато талановитих і здібних. Вони не дуже люблять шкільні й університетські зубріння, проте охоче вчаться на наочних прикладах і в неформальній обстановці, на різноманітних майстер-класах. Вони володіють добрим серцем, щедрістю та співчуттям до інших.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *