Хазяїну на замітку

Хазяїну на замітку
Хазяїну на замітку

«Погляд часу» №19-2019

Ремонтуючи погріб
Ремонтуючи погріб, належну увагу приділіть відмостці. По-перше, вона має бути якомога ширшою – до 1,5 м з ухилом 1 : 10 від погреба. Дефектні місця розбирають (відкопують), ґрунт ущільнюють, підсипаючи щебінь чи пісок, укладають плити, бетон або асфальтобетон з урахуванням ухилу. При ремонті тріщин, вибоїн використовують цементно-піщаний розчин або гарячу бітумну мастику. Особливу увагу приділяють герметичності з’єднання відмостки зі стінами погреба.

Ремонтуючи погріб

І цвях у стінці, і пальці цілі
Захистити пальці, коли треба забити багато маленьких цвяхів, допоможе простий олівець із ластиком з одного кінця. Розріжте ластик уздовж приблизно до половини, вставте у розріз цвях – ось вам і зручний тримач.
А якщо треба забивати цвяхи на великій висоті, то аби не спускатися з драбини щоразу по новий цвях, прикріпіть до руків’я молотка скотчем магніт, і до нього прилипне з десяток цвяшків. Це позбавить необхідності класти їх у кишеню чи тим більше тримати у зубах.

цвях у стінці

Колесо пробуксовує?
Час подбати і про двоколісного «залізного коня». Якщо ви сяк-так доїздили осінь, часто пробуксовуючи навіть на рівній дорозі, то найімовірніше, це через несправний п’ятикутник. Отже, треба запастися терпінням, узяти рашпіль і ретельно зачистити канавки, що з’явилися у пазах деталі від обертання роликів. Якщо це не допоможе, один із п’яти роликів доведеться замінити на трохи більший.

Колесо пробуксовує

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.