Хмарочоси з пластику

Хмарочоси з пластику
Хмарочоси з пластику

В Індії збираються при будівництві висотних будинків використовувати пластик. Учені вважають, що заміс його в бетон дозволить зробити хмарочоси і будь-які інші конструкції значно міцнішими.

Дослідники з Університету Бата показують, що якщо замінити всього 10 % піску в розчині бетону на подрібнені відходи пластику, це значно підвищить міцність конструкції. Фахівці вважають, що такий метод дозволить заощадити майже мільярд тонн піску в рік, а також швидко вирішить екологічні проблеми й питання глобального забруднення.

Відзначається також, що використання пластику в будівництві може призвести до того, що в переробних виробництвах може скоротитися кількість роботи. А пластик, який щодня потрапляє на вулиці великих міст в Індії у вигляді пляшок і пакетів, буде спрямований на ретельну переробку в інтересах будівельних фірм.

Учені припускають, що через якийсь час пісок можна буде повністю виключити зі складу бетону. Пластик із затверджувачем дозволить будувати міцніші й надійніші будівлі за більш короткі терміни.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *