Хороша стрижка змінює жінку до невпізнання

стрижка змінює жінку
Хороша стрижка змінює жінку до невпізнання

Втім, може й зіпсувати, причому також до невпізнання. Тому хороший майстер – це щось набагато більше, ніж просто перукар. Тож якщо у розмові з ним хтось згадає, що знає одну прекрасну дівчинку, яка через домашні проблеми змушена працювати у скромній перукарні, недалечко від дому, не полінуйтеся й запишіть її телефон, а якщо матимете нагоду, перевірте інформацію.

Часто-густо нам просто потрібно чубчика підрівняти чи швиденько вкласти волосся перед відповідальною зустріччю. Хороший майстер неодмінно покаже, на що здатний, навіть у таких нескладних маніпуляціях. Тільки одразу ж довіряти кардинальну зміну зовнішності не варто.

Велика помилка сказати незнайомому майстру: „Хочу зробити цікаву стрижку й пофарбувати волосся так, щоб виглядало незвично”. У такий спосіб ви даєте незнайомій людині надто велику свободу для дії – у поняття „цікава” й „незвична” кожен вкладає власний зміст.

Попросіть майстра показати, як багато він зістриже вам волосся. Ліпше поетапно контролювати стрижку, ніж потім виставляти претензії, чому „потилиця вийшла коротшою”, ніж ви хотіли.

Не варто робити складну укладку після нової стрижки. Попросіть просто підсушити волосся феном. Ліпше одразу збагнути, що являє собою ваша нова стрижка. Тоді можна буде спокійно обговорити з майстром варіанти укладки.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *