Хто такі токсичні люди

Хто такі токсичні люди
Хто такі токсичні люди

«УЮТ» №21-2019

Ох, ці отруйні люди – звичайно, ви вже стикалися з ними. Нарциси. Негативні. Ревниві. Егоїстичні. Зарозумілі. Маніпулятори. Брехуни. Так, вони бувають різні, і в основній своїй масі вони нелогічні та неуважні до почуттів інших людей.

Вони роблять з усього драму. У них завжди все погано, з їхніх слів. Вони поводяться так, ніби вони безпорадні та зневірилися. Вони вважають себе розумнішими, кращими та важливішими, ніж усі інші. Ось чому вони ніколи не проявляють інтересу до думок та ідей інших людей – усе, що інші думають або кажуть, є неправильним або недоречним.

Їм подобається контролювати всіх і вся. Коли ці люди хочуть щось від вас, вони зроблять усе можливе, щоб отримати це. Отруйна людина буде намагатися контролювати ваші думки, почуття та дії. Вона спробує змусити вас діяти так, щоб найкращим чином задовольнити свої потреби. Токсичні люди можуть поводитися з вами безжалісно, якщо доведеться, але вони ніколи не здаються в досягненні своєї мети.

Вони не поважають ваш час. Це їхній особистий час найважливіший, а не ваш і не когось іще. Тому вони ніколи не проявляють поваги до вашого часу, навіть коли знають, що у вас дійсно напружений графік. На їхню думку, незалежно від того, наскільки ви зайняті, ви завжди повинні приділяти час їм, їхнім потребам і проблемам.

Вони видають відсутність такту за «чесність». Вони визнають, що образили вас. Але їм не буде соромно сказати, що вони не хотіли зробити нічого поганого і просто були чесні. Вони навіть скажуть, що зробили це для вашого ж блага і що ви повинні бути вдячні їм за відкритість.

Їх відносини тільки для виду. Вони не піклуються про формування здорових, гармонійних, тривалих відносин, тому що їм не потрібен хтось, щоб бути задоволеним. Вони вважають, що повністю самодостатні. Їхня дружба й романтичні відносини не є справжніми. У них може бути багато «друзів», але це лише маска. Вони насправді не люблять і не піклуються про інших людей – вони просто використовують їх, щоб показати, наскільки вони популярні.

Вони весь час брешуть. Щоб скористатися іншими людьми, щоб не брати на себе відповідальність за свої помилки та провини або щоб приховати попередню брехню. Брехні так багато, що неможливо відстежити їхню неправду. Іноді вони навіть не можуть сказати, коли вони не брехали.

Їм подобається пліткувати. Плітки – це їхній спосіб підвищити слабке почуття власної гідності, заплямувавши репутацію інших людей.

Як захиститися від «отруйної хватки»

Найпростіший спосіб захистити себе від токсичних людей – це повністю дистанціюватися від них. Однак ви не завжди можете це зробити, тому що, швидше за все, вам доводиться щодня зустрічатися з такими людьми та взаємодіяти з ними, адже вони можуть бути членами вашої сім’ї або колегами. Тому, щоб уберегти себе від їхньої отруйної хватки, намагайтеся зберігати спокій і стабільність, коли отруйна людина намагається спровокувати вас.

Ви можете погасити їхній гнів і негативізм не різкими реакціями, а ставлячись до них із терпінням і співчуттям. І, швидше за все, коли вони побачать, що ви добре ставитеся до них, вони також змінять своє ставлення до вас.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *