Я не вмію ловити чоловіків …

Я не вмію ловити чоловіків ...
Не уявляю, як знайти кого-небудь після розлучення. На сайтах знайомств усе ніби з паралельного всесвіту. І де починати пошуки?
Є жінки, які легко фліртують, використовують напівнатяки, вони ставлять пастку, а я не те що втратила кваліфікацію, а навіть не вміла такого ніколи, тому що заміж вийшла рано і стрімко. Якщо мені подобається якийсь чоловік, то не знаю, що робити, щоб він захотів зі мною чогось романтичного. Так і живу одна.

Наталя, 42 роки

Що робити? Відправляйтеся не туди, де багато чоловіків, а туди, де ви самі хочете перебувати.
Якщо випадково зібрати сотню щасливо закоханих жінок, виявиться, що змахувати віями і граціозно поводити плечем уміють одна-дві з них. Але решта все одно сподобається своїм партнерам, тому що у відносини вступають не тільки з тими, хто майстерно кокетує.
Поширена помилка – думати, ніби хтось “уміє знайомитися”, “уміє ловити чоловіків” або що “треба знати місця”. Правда в тому, що мало хто володіє такими навичками. Але якщо ми занадто на цьому зациклюємося, то починаємо перебільшувати різницю між статями і поводимося так, ніби чоловіки і не люди зовсім, а космічні прибульці. Якщо врахувати, що вони теж найчастіше після роботи йдуть додому, дивляться телевізор і зрідка кудись вибираються, то питання, де з ними познайомитися, треба ставити, орієнтуючись на себе: де я буваю, що я люблю, що мені цікаво “. Відвідувати нудні місця заради гіпотетичної зустрічі з людиною мрії – надто енерговитратна справа при низькій вірогідності результату. Але якщо зайнятися тим, від чого у вас виростуть крила за спиною, можна відчути себе щасливішою, не роблячи відносини самоціллю.

Просто досвід
Найчастіше вступити в нові відносини нам заважає колишній досвід, причому як негативний, так і позитивний. У першому випадку жінка, яку обдурили або покинули, упевнена, що “всі мужики сво …”, тому їй складно починати щось нове. У другому – неймовірно, але факт: жінки, у яких був ідеальний шлюб, але з якоїсь причини залишилися на самоті (наприклад, овдовілі), теж не поспішають кидатися в нові відносини, побоюючись, що другого такого прекрасного чоловіка годі й шукати. Але зрозумійте: досвід – це просто досвід, а далі вас чекає новий чоловік і життя.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber