«Я ненавиджу себе та своє життя, яке сама собі поламала»

Я ненавиджу себе
«Я ненавиджу себе та своє життя, яке сама собі поламала»

У важкі 90-ті роки з роботою було дуже важко, і щоб вижити, нам з чоловіком довелося стати «торгашами». Працювали на ринку, купували товар дешевше, продавали дорожче. Ось так моталися-крутилися, піднімали свій бізнес. Зупинитися не могли, тому що якщо ти підеш з ринку, то твоє місце одразу займуть інші. Вийшло так, що за цей час мені довелося зробити три аборти.

Зараз у мене є свій будинок, два автомсбілі, гроші, але своїм життям я незадоволена, тому що залишилася без найголовнішого – дітей. Я забула, коли сміялася і тішилася життям. Досі не можу зрозуміти, як я наважувалася вбивати своїх дітей.

В наш час, якщо в сім’ї є одна дитина, то жінка, завагітнівши вдруге, думає – народжувати чи не варто. А вже якщо втретє або вчетверте, то шансів на життя у дітей майже немає. Ніяка війна не забирає стільки людських життів, як ми, батьки, – вбиваємо, розриваємо на шматки своє дитя. І це дуже страшно.

Я свого часу теж думала: зроблю аборт – і все, ніяких проблем, потім народжу. А виявилося все навпаки, саме після абортів у мене почалися справжні проблеми. Зараз я багато часу проводжу в церкві, випрошую у Бога і у своїх ненароджених дітей прощення. Адже душі вбитих мертвонароджених дітей шукають собі спокою і бродять по всьому світу, але навряд чи вони його знаходять. Я люблю природу, тварин, допомагаю нужденним, своїм близьким, але досі не можу зрозуміти, як я наважувалася вбивати своїх власних дітей.

Найстрашніше, що тоді до аборту я ставилася легко – так, немов йду до стоматолога видаляти зуб. Я ненавиджу себе за це і не можу змиритися з думкою, що вже нічого не можна змінити або повернути назад. Я не закликаю жінок народжувати по десять дітей, але й аборти робити не раджу, тому що це дуже страшний гріх – убити свою дитину. Пам’ятайте, що за кожне зло ми отримуємо покарання.

Я бажаю всім любові до себе, до своїх дітей. Радійте життю разом, скільки б їх у вас не було. Всім миру, радості і ніколи не грішіть.

Олеся.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

2 коментарі до “«Я ненавиджу себе та своє життя, яке сама собі поламала»

 • Сповіщення: Вбити чи любити? | Газета "Уют"

 • 04/11/2021 о 14:46
  Permalink

  Я ненавижу себе за те що покалічила життя своїм дітям та рідним людям .
  Я ненавижу себе і кожного дня хочу померти !!!!
  Я ненавижу себе за те що не вмію любити !!!

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *