Як бездомний програміст отримав роботу

Як бездомний програміст отримав роботу
Як бездомний програміст отримав роботу

Бездомний веб-розробник Девід Касарес із Кремнієвої долини роздрукував десятки примірників власного резюме, надів парадний одяг і вийшов на вулицю, щоб роздати копії незнайомим перехожим. Його помітили небайдужі люди, які виклали оголошення і резюме Касареса у Twitter.

«Сьогодні я побачила, як цей молодий бездомний просив людей узяти резюме, а не просив у них гроші. Якщо хто-небудь із Кремнієвої долини зможе йому допомогти, це буде приголомшливо. Будь ласка, ретвіт, щоб ми могли допомогти Девіду», – закликала візажист Жасмин Скофаіл.

На прохання відгукнулися більше 130 тис. чоловік. У результаті 26-річний Касарес отримав понад 200 пропозицій про роботу, у тому числі від технологічних гігантів. Він розповів New York Post, що до нього звернувся Google і інші великі компанії, а також безліч стартапів. «Менеджер продукту з Bitcoin.com задавався питанням, чи можу я працювати віддалено чи, якщо захочу, переїхати до Токіо», – здивовано сказав молодий чоловік.

Касарес виріс у Техасі. Він вивчився на бакалавра в області інформаційних систем управління у Техаському університеті A & M і отримав пропозицію попрацювати веб-розробником у General Motors в Остіні. Однак хлопець вважав за краще перевести у готівку всі свої кошти і переїхати до Кремнієвої долини, щоб реалізувати власний проект. Гроші закінчилися, а стартап успіху не здобув. У результаті Касаресу довелося жити у машині, час від часу перебиваючись невеликими заробітками. На повноцінну роботу його не брали, співбесіда в Apple результатів не принесла. Коли машину довелося повернути, хлопець ночував на лавочці у парку Ренгсторф.

«Я подумав, що це мій останній шанс. Якби це не спрацювало, я б повернувся додому і відмовився від своєї мрії», – сказав Девід. Він зізнався, що перебуває у шоці від того, що його життя змінилося так швидко і кардинально.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *